Systemy informatyczne/ oprogramowanie dedykowane - Inventon.pl

Strona główna       Oprogramowanie dedykowane

Dlaczego oprogramowanie dedykowane?

Oczekiwania dzisiejszych przedsiębiorstw w stosunku do systemów IT wykraczają dalece poza funkcjonalność oferowaną przez gotowe rozwiązania "pudełkowe". 
Do skutecznego prowadzenia biznesu nie wystarczy powszechnie dostępne oprogramowanie, zawierające wiele funkcji, często nieprzydatnych lub skomplikowanych w obsłudze. Receptą na tą dolegliwość są aplikacje szyte na miarę.

Programy dedykowane pozwalają na elastyczne ich dopasowanie do Państwa specyficznych wymagań. Mogą być stale rozbudowywane wraz z pojawiającymi się potrzebami. Programy dedykowane dopasowane są do struktury przedsiębiorstwa, korzystają z przyjętej tam terminologii, nie wymagają dopasowywania firmy do programu.

Nie mniej ważną zaletą programów pisanych na zamówienie jest to, że nie zawierają one zbędnych funkcji. Są dzięki temu łatwiejsze w obsłudze przez niewykwalifikowany personel. Cecha ta jest szczególnie doceniana przez właścicieli małych i średnich firm, którzy nie mogą pozwolić sobie na poszerzenie swojej kadry o nowych, wykwalifikowanych pracowników.

Dodatkowo, zależnie od potrzeb, systemy informatyczne mogą być udostępniane za pomocą strony internetowej, ułatwiając tym samym dostęp do danych firmy osobom upoważnionym.

Klienci nie muszą martwić się wdrożeniem, szkoleniem personelu, czy późniejszym serwisowaniem oprogramowania. Twórca oprogramowania zapewnia kompleksową obsługę i nadzór na każdym etapie prac.

Oprogramowanie dedykowane etapy tworzenia:


Wybierając Invent On Klient otrzymuje usługę programistyczną na najwyższym poziomie. Dbałość o jakość technologii i kodów źródłowych owocuje wygodną i wydajną pracą w systemach jak również, w razie potrzeby, ich późniejszy rozwój, a dbałość o relacje daje pewność, iż użytkownicy systemu otrzymają wsparcie nawet po zakończeniu projektu.

 

 Odwiedź nas w social media