Agencja pracy programiści Inventon.pl

Strona główna       O firmie

Agencja pracy programiści Invent On to prężnie rozwijająca się firma, która powstała z myślą o wsparciu informatycznym przedsiębiorstw. Naszym Klientom oferujemy nowoczesne portfolio profesjonalnych produktów i usług z zakresu technologii informacyjnych.

 

Z myślą o wygodzie Klientów działamy w obszarach:

 

Dla Klientów potrzebujących indywidualnych rozwiązań, perfekcyjnie szytych na miarę produktów, proponujemy tworzenie dedykowanych aplikacji i oprogramowania. Wyznajemy zasadę, że to programy są dla ludzi, a nie odwrotnie.

 

 

Firmom, które szukają oszczędności w swoich przedsiębiorstwach a także profesjonalnej obsługi IT, oferujemy outsourcing usług informatycznych, dzięki któremu Klienci nie tylko oszczędzą pieniądze, lecz także czas i dostęp do najnowszych technologii dzięki współpracy z ekspertami w swojej branży.

 


Nasza oferta skierowana jest do Klientów, którzy już posiadają lub chcą posiadać wewnętrzny zespół informatyków. Dzięki stałemu kontaktowi z setkami profesjonalistów z branży IT jesteśmy w stanie pozyskać dla Klienta każdego specjalistę

Co nas wyróżnia spośród innych przedsiębiorstw? Przede wszystkim skupiamy się na Kliencie. Wzajemna uczciwość, szacunek i zaufanie to nasze najważniejsze wartości, którymi kierujemy w życiu zawodowym i prywatnym. Dlatego staramy się być przede wszystkim partnerem w projektach, które realizujemy – pomagamy, doradzamy, a czasami nawet odradzamy ... i nie boimy się wyzwań. Pragniemy, aby nasza współpraca była obustronną, synergiczną wygraną.Odwiedź nas w social media